آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به افزایش استقبال دانشجویان استان از اردوهای راهیان نور، گفت: در آستانه سال جدید و درمجموع اعزام‌های صورت گرفته، حدود 2 هزار دانشجوی دانشگاه‌های استان به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت‌های متنوع دانشجویان جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله‌زده کوهبنان گفت: اردوهای جهادی در این مناطق در ایام نوروز نیز تداوم خواهد داشت.
اختتامیه نمایشگاه عکس اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی و با تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.
در آستانه سال جدید همچنان برخی از خانواده‌های زلزله‌زده کوهبنانی شب‌های سرد منطقه را در چادرهایی با کمترین امکانات سپری می‌کنند و صدای مظلومیت زلزله زدگان همچنان توسط برخی مسئولین و رسانه ها سانسور می شود.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور یزد اردوهای راهیان نور را فرصتی بی‌نظیر برای کسب معرفت و معنویت دانست و گفت: جوانان با حضور در این اردوها روحیه انقلابی و ایثار و شجاعت را در خود تقویت می‌کنند.
600 دانشجوی خواهر دانشگاه‌های استان یزد با بدرقه مسئولین دانشگاه و بسیج دانشجویی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از اجرای نمایش کمدی برجک 37 با مضمون دفاع مقدس در روزهای 15 و 16 اسفندماه خبر داد.
امام‌جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به جایگاه هنر در انتقال مفاهیم و ارزش‌ها افزود: هنر عامل هم‌افزایی و هم‌گرایی بین نیروهای انقلابی است و جبهه انقلاب اسلامی باید به این عرصه توجه داشته باشد.
دبیر اجرایی جشنواره ادبی هنری رویش با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره پایان کار رویش نیست، گفت: حمایت‌ها از دانشجویان هنرمند و مستعد و برگزاری دوره‌های توانمندسازی و آموزشی تداوم خواهد داشت.
مسئول بسیج هنرمندان استان یزد با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامي با كمبود هنرمند انقلابي روبرو هستيم، تصریح کرد: جشنواره رویش زمینه ای برای هم افزایی بیشتر بین بسیج دانشجویی و بسیج هنرمندان است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|