آرشیو اخبار
در بخشی از این پیام آمده است: از دولت محترم و مسئولین ذی ربط نیز درخواست داریم در کنار پیگیری جدّی چرایی وقوع این حادثه و شفاف سازی و پاسخ به افکار عمومی در این خصوص اقدامات لازم جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادثی را در دستور کارخود قرار دهند.
جمعی از دانشجویان بسیجی اردکان با خانواده شهید محمود ابولی دیدار کردند.
دومین جلسه هیئت اندیشه‌ورز بسیج دانشجویی اردکان با موضوع آسیب‌شناسی و تأثیر فضای مجازی و رسانه‌ها بر فعالیت‌های دانشجویی برگزار شد.
جمعی از دانشجویان بسیجی اردکان با خانواده شهید محمود ابوطالبی دیدار کردند.
در بخشی از این پیام آمده است: امید است تا مسئولان مربوطه پیگیری‌های کامل و جامعی در خصوص دلایل وقوع این حادثه تهیه کنند و از تکرار حوادثی مشابه جلوگیری نمایند.
مسئول بنیاد کرامت امام رضا(ع) با تشریح وضعیت و اقدامات صورت گرفته برای زلزله‌زدگان کرمانشاه و کوهبنان بر لزوم توجه بیشتر و کمک‌رسانی جدی‌تر به زلزله‌زدگان کوهبنان تأکید کرد.
دانشجویان بسیجی یزدی در قالب جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی (ع) به برگزاری برنامه‌های متنوع جهادی در حاشیه شهر یزد، و فعالیت‌های کاربردی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی مشغول هستند.
مردم دارالعباده یزد به خصوص قشر جوان در کنار محکومیت قاطع اغتشاشات اخیر و اعلام برائت از استکبار و بیگانگان سعی داشتند با شعارها و دست‌نوشته‌های خود مطالبات به حقشان را به گوش مسئولین برسانند.
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان از تمدید مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره روشنای علم استان یزد تا پایان دی‌ماه خبر داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|