کد خبر:93379 تاریخ انتشار : 1396/11/19-10:48:9
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد خبر داد:
اعزام 140 دانشجوی پسر دانشگاه یزد به اردوی راهیان نور هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر/ برگزاری بازدید علمی در قالب اردوی راهیان نور
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد از اعزام حدود 140 دانشجوی پسر دانشگاه یزد به اردوی راهیان نور جنوب کشور هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر کشور خبر داد.
لینک کوتاه http://yazd.bso.ir/id/93379
به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، احسان مختاری در گفتگو با خبرنگار فارس از اعزام 140 دانشجو پسر دانشگاه یزد به مناطق عملیاتی جنوب کشور هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد بابیان اینکه این دانشجویان عصر روز چهارشنبه با بدرقه مسئولین دانشگاهی و بسیج دانشجویی از جوار معراج شهدای گمنام دانشگاه یزد به این اردو اعزام می‌شوند، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور علاوه بر اینکه باعث آشنایی نسل جدید انقلاب با دوران هشت سال دفاع مقدس و رشادت‌ها و ایثار جوانان ایرانی در آن دوران می‌شود، همواره برکات معنوی فراوانی برای دانشجویان به همراه داشته است.

مختاری با اشاره به اینکه این دانشجویان از مناطق عملیاتی و یادمان‌های شلمچه، فکه، طلائیه، فتح المبین، معراج شهدا و دوکوهه و... بازدید خواهند کرد، اظهار داشت: برنامه بازدید علمی از پالایشگاه نفت آبادان نیز به‌منظور آشنایی دانشجویان با توانمندی‌ها ایران  اسلامی در عرصه  مهم پتروشیمی نیز در دستور کار این اردو قرار دارد.
 
این فعال دانشجویی یادآور شد: اعزام‌های دانشجویان دانشگاه یزد به اردوهای راهیان نور در اسفندماه  ایام پایانی سال نیز تداوم خواهد داشت.

پایان پیام/3404
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: