کد خبر:84591 تاریخ انتشار : 1396/7/18-22:14:37
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی یزد مطرح کرد:
انحرافات و ضعف اعتقادی ریشه بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی است/ لزوم توجه به تقویت بنیه‌های اعتقادی دانشجویان
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی یزد ضعف و انحراف در مبانی اعتقادی وایمانی دلیل بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه است.
لینک کوتاه http://yazd.bso.ir/id/84591
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، حجت‌الاسلام ملکوتی نیا،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی یزد در جلسه‌ی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد با تأکید بر اینکه مجموعه‌ها و تشکل‌های فرهنگی و مذهبی باید توجه ویژه‌ای به موضوع تقویت مبانی اعتقادی مخاطبین و اقشار مختلف جامعه داشته باشند تصریح کرد: در رویدادها و حوادث مختلف در طول تاریخ ضعف اعتقادی افراد عامل بسیاری از مشکلات بوده است و نقش این مهم در حوادث گوناگون کاملاً مشهود است.

حجت‌الاسلام ملکوتی نیا با اشاره به اینکه دشمنان همواره از طریق ابزارهای گوناگون به دنبال تضعیف اعتقادات مردم، شبهه پراکنی در جامعه و کمرنگ کردن مبانی دینی بودند، اضافه کرد: امروز نیز ریشه بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی انحرافات و ضعف اعتقادی است که باید مورد توجه مسئولین و فعالان فرهنگی قرار بگیرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی یزد بابیان اینکه توجه به موضوع تقویت مبانی اعتقادی دانشجویان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، این موضوع را زمینه تربیت جوانان انقلابی دانست و بیان داشت: داشتن اعتقاد قوی و راسخ لازمه انقلابی فکر کردن و انقلابی تصمیم گرفتن و عمل کردن است.

وی در پایان با تأکید بر لزوم کار کارشناسی دقیق و برنامه‌ریزی منسجم توسط تشکل‌های دانشجویی انقلابی و ارزشی و نخبگان فرهنگی در این راستا، خاطرنشان کرد: کوتاهی در این مهم آثار غیرقابل جبرانی را برای جامعه به دنبال خواهد داشت.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: