کد خبر:84346 تاریخ انتشار : 1396/7/15-0:15:45
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه یزد؛
اولین دوره اردوی تشکیلاتی «مکتب هویزه» برگزار شد
اولین دوره اردوی آموزشی - تشکیلاتی مکتب هویزه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه یزد و حضور جمعی از دانشجویان این دانشگاه در شهرستان میبد برگزار شد.
لینک کوتاه http://yazd.bso.ir/id/84346
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد،اولین دوره اردوی آموزشی - تشکیلاتی  مکتب هویزه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه یزد و حضور جمعی از دانشجویان این دانشگاه  در شهرستان میبد برگزار شد.

DSC_0041.jpg
 
در اولین دوره از این سلسه اردوهای تشکیلاتی که  با هدف تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی برگزار  می شود، حجت الاسلام موسوی و استاد فقیهی راد با موضوعات “هدف و آرمان انسان” و “کدام اسلام؟” مطالب متنوعی را به دانشجویان ارائه دادند.
 
لازم به ذکر است در کنار کلاسها و جلسات متنوع، بازید علمی از کارخانه کاشی باستان میبد و بازدید از بافت تاریخی این شهرستان از دیگر برنامه های صورت گرفته در این اردوی یک روز بود.

DSC_0167-(3).jpg

گفتنی است احسان مختاری مسئول حوزه امام مهدی(ع) بسیج دانشجویی دانشگاه یزد پیرامون این اردوها در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه این سلسله دوره ها پیرو مطالبه مقام معظم رهبری از دانشجویان برگزار می گردد تصریح کرد: ایشان در دیدار های دانشجویی فرمودند:«من می‌خواهم غالب یا بیش از غالب بدنه دانشجویی کشور، مجموعه‌ای متعهّد و دارای احساس مسؤولیت نسبت به آرمان های دانشجویی باشند.یکی از این آرمان ها مسأله علم است؛ دومی عدالتخواهی است و آرمان سوم، آزاداندیشی و آزادیخواهی است.»

DSC_0098-(1).jpg
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: