کد خبر:93442 تاریخ انتشار : 1396/11/21-13:20:40
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن
در بخشی از این بیانیه آمده است:بر همه مسولین و خادمین ملت ایران اسلامی واجب است نگذارند این درخت تنومند انقلاب اسلامی در تندباد بیرونی و آفت های درونی از ثمر بایستد بی شک عمل به منویات مقام عظمای ولایت در تحقق اقتصاد مقاومتی شرط لازم استمرار و ثمربخشی این انقلاب است.
لینک کوتاه http://yazd.bso.ir/id/93442
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، متن این بیانیه به شرح زیر است:

قسم به فجر و درود بر فجرآفرینان

ملت سرافراز ایران 
جامعه جوانان و دانشگاهیان استان يزد

40سال است خورشید تابناک رهایی بخش اسلام بر آسمان ایران اسلامی طلوع کرده  و با پرتو انوار قدسیه اش ظلمات شب پرستان زورگو را به نابودی کشانده است و نسیم کرامت را از افق سربلندی ملتمان بر آسمان ملت های مسلمان به وزیدن انداخت است.

احسنت بر دلیر مردان و زنان فجرآفرین که روح امید را نه فقط در ایران بلکه در سرتاسر جهان گستراندن و خشم زورگویان عالم از انقلاب اسلامی را ریشه در همین استشمام دل انگیز ندای انقلاب اسلامی ایران می بایست جستجو کرد.

یاد کنیم در بهار آزادی از همه پیش گامان عرصه ایثار و شهادت و امام شهدا که بی شک معنویت وجودشان سد ظلم را فرو ریخت. 

بر همه مسولین و خادمین ملت ایران اسلامی واجب است نگذارند این درخت تنومند انقلاب اسلامی در تندباد بیرونی و آفت های درونی از ثمر بایستد بی شک عمل به منویات مقام عظمای ولایت در تحقق اقتصاد مقاومتی شرط لازم استمرار و ثمربخشی این انقلاب است. باشد که رهروان صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

بسيج دانشجويي پرديس شهيدان پاكنژاد يزد ضمن تبريك ايام الله دهه فجر از تمامي دانشجويان و اساتيد گرامي جهت شركت در جشن پرشكوه ٢٢ بهمن، دعوت بعمل مي آورد.

 بسيج دانشجويي پرديس شهيدان پاكنژاد يزد
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: