کد خبر:91974 تاریخ انتشار : 1396/10/8-0:34:19
در آستانه یوم‌الله 9 دی صورت می‌گیرد؛
سخنرانی دانشجویان بسیجی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته استان یزد
در آستانه نهم دی‌ماه روز بصیرت و تجدید میثاق با ولایت، دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های یزد سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه‌های استان خواهند بود.
لینک کوتاه http://yazd.bso.ir/id/91974

اکبر عابدی مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی استان در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی با اشاره به وظیفه روشنگری و بصیرت افزایی دانشجویان و نقش آن‌ها در تحقق آرمان‌های انقلاب از سخنرانی نمایندگان بسیج دانشجویی استان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد و تعدادی از شهرستان‌ها خبر داد.

وی بابیان اینکه سالروز  حماسه 9 دی، که به‌عنوان روز  بصیرت و تجدید میثاق با ولایت نام‌گذاری شده  برای همیشه در تاریخ کشور ماندگار شد، افزود: محور سخنرانی دانشجویان بسیجی در نماز جمعه‌های این هفته و در آستانه نهم دی‌ماه، موضوع بصیرت و فتنه 88 خواهد بود.

این فعال دانشجویی با تأکید بر اینکه دانشجویان باید در مطالبه گری از مسئولین و بیان دغدغه‌های مردم و جامعه نیز پیشگام باشند، تصریح کرد: همچنین مطالبات مردمی و دانشجویی و مطالبی پیرامون معضلات روز استان و کشور نیز در این سخنرانی‌ها مطرح خواهد شد.

مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی استان یزد اظهار داشت: محمد متالهی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در نماز جمعه شهر یزد، عماد باقری  نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه فنی در نماز جمعه شاهدیه، مجید محرابی مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی امام علی(ع) در نماز جمعه بخش مرکزی یزد، معین کمالی در نماز جمعه شهرستان اردکان، علی رجبی مقدم مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد در شهرستان میبد، محمد عابدی در شهرستان ابرکوه، ابوالفضل دهستانی در نماز جمعه بخش بهمن ابرکوه و عارف گیداری به‌عنوان نماینده بسیج دانشجویی شهرستان تفت در نماز جمعه این شهرستان سخنرانی خواهند کرد.

عابدی در ادامه بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان بر لزوم ارتباط برقرار کردن نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با نماز جمعه برای انتقال مواضع انقلابی تأکید ویژه‌ای داشتند افزود: سخنرانی و حضور نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در نماز جمعه بی‌شک می‌تواند در مطرح کردن مطالبات مردم و معضلات،اقدامات و سیاست‌های دولت مفید و مؤثر باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه از ابتدای  سال گذشته تاکنون دانشجویان بسیجی بارها سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه بودند و این مهم با استقبال مردم و برکات فراوانی همراه بوده از همکاری شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و ستاد برگزاری نماز جمعه استان در این امر قدردانی کرد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: