کد خبر:74520 تاریخ انتشار : 1396/3/29-13:2:18
چرا مرگ بر آمریکا؟
۲۴ دلیل برای اثبات خیانت و وحشی گری و قابل اعتماد نبودن آمریکا در حال حاضر
در این مطلب ۲۴ دلیل برای اثبات خیانت و وحشی گری و قابل اعتماد نبودن آمریکا در حال حاضر آورده شده است.
لینک کوتاه http://yazd.bso.ir/id/74520
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد؛ در این مطلب ۲۴ دلیل برای اثبات خیانت و وحشی گری و قابل اعتماد نبودن آمریکا در حال حاضر آورده شده است.
 1.  حمایت و هدایت گروهک منافقین ، منافقین در گذشته مرتکب جنایت های بسیاری علیه ملت ایران شدند و همچنان از هر فرصتی برای جنایات استفاده می کنند امروز آمریکا حامی اصلی این گروهک تروریستی است که 17000 جنایت ترور در ایران در پرونده خود دارد.
 2.  راه اندازی داعش، حمایت و هدایت از این گروه تروریستی بر اساس اعترافات وزیر امور خارجه سابق آمریکا (هیلاری کلینتون)
 3.  حمایت و هدایت گروه های سلطنت طلب برانداز، که در طول دوران انقلاب مرتکب جنایت های متعددی شده اند که آمریکا مامن اصلی و محل استقرار این گروه است، همچنین آمریکا با دراختیار گذاشتن رسانه های متعدد و سایت های اینترنتی و حمایت های مالی گسترده و واسطه گری ارتباطات گسترده بین المللی از این گروه ها پشتیبانی می کند و این حمایت ها کماکان ادامه دارد.
 4. حمایت از جریان وهابیت و گروه های تروریستی وهابی تندرو در شرق کشور، گروه هایی مثل جیش العدل و جندا... در جنوب شرق ایران القاعده و طالبان در عربستان، پاکستان، عراق و افغانستان و... با اعترافات صریح عبدالملک ریگی به داشتن ارتباط و وجود حمایت های مستقیم آمریکا در جنایت های این گروه در ایران که همچنان ادامه دارد.
 5. حمایت و هدایت جریان های تجزیه طلب قومی و مذهبی در ایران مثل گروه های تروریستی کومله، دموکرات، پژاک و پ.ک.ک در غرب و شمال غرب کشور و خلق عرب در خوزستان که چند وقت قبل شاهد جنایت آنان در حمله به عزاداران یک هیئت در دزفول بودیم و دو نفر از عزیزانمان به شهادت رسیده اند.
 6. حمایت و پشتیبانی از سایت ها و شبکه های برانداز و معاند و ضد انقلاب توسط آمریکا، از جمله سایت های فاسد، سایت های فتنه گر، شبکه های ماهواره ای معاند از جمله شبکه های تفرقه انداز شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی که غالباً در آمریکا و انگلستان وجود دارند.
 7. حمایت از غارت گران بیت المال و دزدان اموال ملت ایران و پناه دادن به آنها و اموال دزدیده شده در خاک آمریکا، از جمله استقرار و حفاظت از خاندان فاسد پهلوی، بختیار، خاوری و صدها مفسد اقتصادی دیگر که کماکان ادامه دارد.
 8. حمایت از شکنجه گران ساواک در آمریکا مثل پرویز ثابتی و... که کماکان تحت حمایت پلیس آمریکا در خاک آن کشور حفاظت می شوند.
 9. افزایش شدید تولید و توزیع مواد مخدر از افغانستان و توزیع ارزان قیمت آن در ایران پس از استقرار ارتش آمریکا در افغانستان که تولید تریاک و حشیش در زمان اشغال افغانستان توسط آمریکایی ها چندین برابر شده است و با قیمتی ارزان تر از بقیه دنیا به داخل ایران می فرستند.
 10. جاسوسی مستمر از ایران در مقاطع مختلف، شنود تلفن های رؤسای جمهور ایران و اذعان سازمان سیا به این جاسوسی، جاسوسان آمریکایی که در ایران دستگیر شده اند، مثل جیسون رضائیان و غیره.
 11. تجاوزات هوایی مکرر هواپیماهای جاسوسی و پهپادهای آمریکایی به حریم ایران، پهپادهای جاسوسی آمریکا که در ایران سرنگون شده اند مثل اسکن ایگل و آر کیو 170 و... که کماکان ادامه دارد و تاکنون، سرنگونی و غنیمت گرفته شدن ده ها فروند پهپاد آمریکایی در ایران به ثبت رسیده.
 12. حضور مستمر ناوهای جنگی آمریکایی در خلیج فارس و در مرزهای آبی ایران و پرواز مستمر هواپیماهای جنگی و جاسوسی آمریکا مماس با خط مرزی ایران
 13. تحریم های مختلف به بهانه های مختلف توسط آمریکا علیه ایران اعمال شده و همچنان با شدت و حدت علیه مردم ایران با سخت گیرانه ترین روش ها این تحریم ها لحاظ می شود.
 14. ایجاد محدودیت های علمی و دستگیری دانشمندان ایرانی در آمریکا که هنوز در زندان های آمریکا هستند.
 15. بلوکه کردن اموال ایران از زمان سقوط شاه تا به امروز با وجود قرار داد الجزایر که آمریکا رسما متعهد شد در قبال آزادی گروگان های آمریکایی اموال ایران را آزاد کنندکه ما گروگان ها را در سال 59 آزاد کردیم ولی آمریکا به تعهدش عمل نکرد و این اموال همچنان در اختیار آمریکا می باشد.
 16. تدوین و تصویب قطعنامه های متعدد بین المللی علیه ایران با شدیدترین لحن، مثل قطعنامه های حقوق بشری و هسته ای که همین هفته گذشته ادعای جدید نقض عهدنامه با آزمایش موشکی ما از سوی آمریکا مطرح شد.
 17. آمریکا حامی اصلی و متحد اسرائیل، دشمن درجه یک جمهوری اسلامی ایران که در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی است و این حمایت ها از رژیم کودک کش اسرائیل ادامه دارد.
 18. تلاش های ضد دینی ، حمایت و هدایت فعالیت های ضد دینی و مهم به اعتقادات اسلامی در آمریکا، مثل حمایت از سلمان رشدی و کشیش هتاک، تری جونز و مراسم نفرت انگیز آتش زدن قرآن در آمریکا، حمایت از انتشار کاریکاتورهای موهن به پیامبر اسلام که کماکان ادامه دارد و هفته گذشته نیز شاهد سخنرانی سلمان رشدی در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت بودیم.
 19. حمایت از فتنه گران وکمک مالی به آنان در جریان فتنه 88 و 78 که کماکان حمایت های قوی رسانه ها و دولت آمریکا از فتنه گران با شدت تمام ادامه دارد.
 20. دزدیدن نخبگان علمی ومحققین برتر ایرانی با ترفندهای مختلف از جمله تطمیع و تهدید و... که به طور روز مره جریان دارد.
 21. ایجاد و هدایت جنگ روانی شدید وبی وقفه ودروغ پراکنی روزمره علیه ایران که در شبکه های رسمی آمریکا مثل فاکس نیوز و...هرروز تکرار می شود
 22. تلاش و صرف هزینه های هنگفت برای ترویج فساد و انحراف در کشور، راه اندازی صدها شبکه ماهواره ای فاسد و صد ها هزار شبکه مستهجن اینترنتی و سایت های فاسد برای به فساد و تباهی کشیدن ملت ایران.
 23. تصویب بودجه های رسمی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی وکمک به براندازان جمهوری اسلامی درکنگره آمریکا
 24. مصوبه مجلس نمایندگان آمریکا در مهرماه سال94 که دولت آمریکا را مکلف کرده است که قبل ازهرگونه لغو تحریم هایی علیه ایران می باید 46 میلیارد دلار از اموال ایران در بانک های بین المللی به عنوان غرامت  کشته شدگان آمریکا درجنگ با مردم لبنان در 34 سال پیش به نفع آمریکا مصادره کنند.
اگر بخواهیم جنایات هایی را که  آمریکا همین امروز علیه ملت ما روا میدارد برشماریم مثنوی هفتاد من کاغذ می شود. آمریکا همان آمریکای جنایتکار است ،همان شیطان است، ادعای دوستی و دراز کردن دست برای صلح دروغ است.
آمریکا کماکان جنایتکار، خائن و وحشی است مگر اینکه کسی صادق نباشد و حقوق بگیر آمریکا برای بزک کردن چهره ی او باشد که این خود به خواب زدگان را به صد نهیب نمی شود بیدار کرد.
 به فرموده امام راحل (ر ه) و امام خامنه ای (مد ظله): با آمریکافقط مبارزه تا آخرین نفس و تا آخرین قطره ی خون، خواهد بود.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: