آرشیو گفتگو
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت‌های متنوع دانشجویان جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله‌زده کوهبنان گفت: اردوهای جهادی در این مناطق در ایام نوروز نیز تداوم خواهد داشت.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور یزد اردوهای راهیان نور را فرصتی بی‌نظیر برای کسب معرفت و معنویت دانست و گفت: جوانان با حضور در این اردوها روحیه انقلابی و ایثار و شجاعت را در خود تقویت می‌کنند.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از اجرای نمایش کمدی برجک 37 با مضمون دفاع مقدس در روزهای 15 و 16 اسفندماه خبر داد.
داور بخش هنرهای نمایشی جشنواره ادبی هنری رویش با اشاره به ابعاد مختلف و برنامه‌های متنوع این جشنواره دانشجویی تصریح کرد: جشنواره رویش اقدامی مؤثر و اثربخش در تعالی فضای هنری و فرهنگی استان به شمار می‌رود.
زمان‌بندی برنامه‌های اکران آثار دانشجویی و برگزاری نمایشگاه آثار ارسال شده توسط دانشجویان دانشگاه های یزد به سومین جشنواره ادبی هنری رویش، در محل دانشگاه یزد؛ توسط دبیر اجرایی جشنواره اعلام شد.
دبیر اجرایی جشنواره دانشجویی رویش از میزبانی دانشگاه یزد از برنامه‌های اختتامیه و کارگاه‌های آموزشی سومین جشنواره ادبی هنری رویش خبر داد.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یزد با اشاره به وضعیت بحرانی زلزله‌زدگان کوهبنان و لزوم توجه بیشتر به آن‌ها از جمع‌آوری کمک‌های مردمی در محل حسینیه گلشن یزد خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با تأکید بر لزوم شکل‌گیری فضای مطالبه گری سالم در کشور و ضرورت پاسخگو بودن دولتمردان نسبت به مطالبات به‌حق مردم از برخی برخوردهای نادرست با نقدهای منصفانه و مطالبات به‌حق انتقاد کرد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی یزد از اعزام اولین گروه از دانشجویان جهادگر عضو قرارگاه شهید محمدخانی بسیج دانشجویی یزد به مناطق زلزله‌زده کوهبنان کرمان خبر داد.
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان از تمدید مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره روشنای علم استان یزد تا پایان دی‌ماه خبر داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|