آرشیو یادداشت
در بخشی از این یادداشت آمده است:امروز در حالی هشتمین سالگرد حماسه 9 دی فرا رسید که گذر ایام نه تنها از اهمیت و تاثیر این روز تاریخی کم نکرده بلکه وقایع سال‌های اخیر منطقه از جمله نابودی داعش و تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی مفهوم وابعاد تازه‌ای نیز به آن بخشیده است.
ثمره خون هزاران شهید در دفاع از مقاومت اسلامی و حریم آل الله این شد که امروز بسیجیان جهان اسلام با نابود کردن تروریست‌ها داعش؛ مصمم‌تر، آماده‌تر و همدل‌تر از همیشه در دروازه‌های ورود به اسرائیل استقراریافته‌اند و رژیم صهیونیستی که بارها تحقق وعده‌های فرماندهان جبهه مقاومت را دیده؛ می‌داند که تحقق فرموده امام خامنه‌ای در سال 94 مبنی بر عدم وجود اسرائیل در 25 سال آینده قطعی است.
در بخشی از این یادداشت امده است: اظهارات نماینده مردم شریف یزد در مجلس شورای اسلامی علاوه بر اینکه نشان می دهد که خود ایشان اعتقاد چندانی به صداقتی که آن را ویژگی بارز یزدی ها دانستنه اند ندارند، بیانگر آن است که نمایندگان یزدی هنوز هم آنچنان با زیر و بم مجلس آشنا نیستند و جایگاه خود را پیدا نکرده اند؛ و حتی حاضرند با لابی های کودکانه دست به اقداماتی بزنند که حیثت خود و شهرشان را به خطر بیندازند!
حالا دیگر در راهپیمایی های کشورهای اروپایی علاوه بر شعار peace be upon(with)Palestine ،شعار down with Israel فراگیر شده است.
امروز دیگر دورانی نیست که تنها به نقد دولت به معنای قوه مجریه پرداخت و دیگر قوا و نهادهای حاکمیتی را به حال خود رها کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|
آخرین اخبار
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد بر لزوم تبیین ضرورت استفا...
مسئول دفتر بسیج دانشجویی اردکان با اشاره به اینکه دشمنان ...
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اخلاص در عمل بارزتر...