آرشیو یادداشت
در بخشی از این یادداشت امده است: اظهارات نماینده مردم شریف یزد در مجلس شورای اسلامی علاوه بر اینکه نشان می دهد که خود ایشان اعتقاد چندانی به صداقتی که آن را ویژگی بارز یزدی ها دانستنه اند ندارند، بیانگر آن است که نمایندگان یزدی هنوز هم آنچنان با زیر و بم مجلس آشنا نیستند و جایگاه خود را پیدا نکرده اند؛ و حتی حاضرند با لابی های کودکانه دست به اقداماتی بزنند که حیثت خود و شهرشان را به خطر بیندازند!
حالا دیگر در راهپیمایی های کشورهای اروپایی علاوه بر شعار peace be upon(with)Palestine ،شعار down with Israel فراگیر شده است.
امروز دیگر دورانی نیست که تنها به نقد دولت به معنای قوه مجریه پرداخت و دیگر قوا و نهادهای حاکمیتی را به حال خود رها کرد.
حاج اصغر تنها می آید و تنها میرود؛این هفته هم آمده بود، با دست پر هم آمده بود، علاوه بر جمعه نامه چند بنر هم چاپ کرده بود علیه قرارداد توتال، کاملا آتش به اختیار؛
همه چیز از یک نبرد نابرابر شروع شد، نبرد 22 روزه، علیه یکی از بی دفاع ترین مردمان قرن. جنب و جوشی ایجاد شد، بین دانشجویان و بچه حزب اللهی های آن دوران، که دیگر باید کاری کرد، نمی شود منتظر ماند تا ساختارها حرکتی به خود بدهند و نهایتش با یک بیانیه و همایش سر و ته ماجرا را به هم بیاورند.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|