گروه خبری - اجتماعی
جمعی از دانشجویان بسیجی اردکان با خانواده شهید محمود ابولی دیدار کردند.
در بخشی از این پیام آمده است: امید است تا مسئولان مربوطه پیگیری‌های کامل و جامعی در خصوص دلایل وقوع این حادثه تهیه کنند و از تکرار حوادثی مشابه جلوگیری نمایند.
مسئول بنیاد کرامت امام رضا(ع) با تشریح وضعیت و اقدامات صورت گرفته برای زلزله‌زدگان کرمانشاه و کوهبنان بر لزوم توجه بیشتر و کمک‌رسانی جدی‌تر به زلزله‌زدگان کوهبنان تأکید کرد.
دانشجویان بسیجی یزدی در قالب جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی (ع) به برگزاری برنامه‌های متنوع جهادی در حاشیه شهر یزد، و فعالیت‌های کاربردی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی مشغول هستند.
مردم دارالعباده یزد به خصوص قشر جوان در کنار محکومیت قاطع اغتشاشات اخیر و اعلام برائت از استکبار و بیگانگان سعی داشتند با شعارها و دست‌نوشته‌های خود مطالبات به حقشان را به گوش مسئولین برسانند.
نماینده بسیجی دانشجویی میبد با تأکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد اختلاف بین مردم و دولت است افزود: دراین‌بین ادعاهای کذب و بی‌تفاوتی برخی دولتمردان نسبت به مشکلات اقتصادی مردم بازی در زمین دشمنان است.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه یزد با انتقاد از کاهش قدرت خرید مردم و بی‌تفاوتی برخی دولتمردان، افزود: اولین گام ایجاد وحدت بین دولت و مردم رفع نگرانی‌های اقتصادی آن‌ها است.
مسئول قرارگاه و پیشرفت آبادانی کشور در مراسم جشن شکوه هجرت بسیج دانشجویی استان بر لزوم توجه نیروهای انقلابی کشور به مسئله محرومت زدایی و آبادانی روستاها و مناطق محروم تأکید کرد.
جشن «شکوه هجرت» با حضور فعالین اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان و با برنامه‌های متنوع در سالن شهیدان پاک‌نژاد تربیت‌معلم یزد برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|