گروه خبری - اجتماعی
اولین نشست از سلسه جلسات "اول راه" با محوریت ساز و کار فعالیت در حاشیه شهر و با موضوع بررسی رویکردهای مرسوم در برخورد با حاشیه نشینی شهری در ناحیه بسیج دانشجویی یزد برگزار شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی یزد ضعف و انحراف در مبانی اعتقادی وایمانی دلیل بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه است.
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی یزد همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) با حضور در روستای هارونی شهرستان ابرکوه به ارائه خدمات فرهنگی به مردم شریف این منطقه پرداختند.
جمعی از دانشجویان جهادگر یزدی با حضور در مناطق محروم کرمانشاه خدمات متنوع عمرانی و فرهنگی به مردم شریف این مناطق ارائه کردند.
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان یزد که در قالب گروه شهید الله دادی و به همت قرارگاه جهادی شهید محمد خانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان کرمانشاه اعزام شدند؛ خدمات متنوع عمرانی، فرهنگی و بهداشتی به مردم شریف این مناطق ارائه کردند.
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی یزد با اشاره به پایان فعالیت دو هفته ای جهادگران گروه شهید الله دادی در مناطق محروم کرمانشاه افزود: این دانشجویان بسیجی پس از بازدید و زیارت مناطق عملیاتی غرب کشور به یزد بازگشتند.
جمعی از دانشجویان جهادگر دانشگاه علم و هنر یزد با حضور در روستاهای کمتر توسعه یافته شیطور، دولت اباد، بساب و ده علی از توابع سبزدشت بافق خدمات متنوع فرهنگی و آموزشی و بهداشتی و درمانی به مرد شریف این مناطق ارائه کردند.
فعالیت‌های متنوع دانشجویان بسیجی دانشگاه اردکان در دهستان کمتر برخوردار بهادران شهرستان مهریز مورد استقبال مردم این منطقه قرار گرفت.
در بخشی از این بیانیه آمده است: امروز دیگر زمان سراییدن سوگواره برای مردم مسلمان میانمار گذشته است، اکنون زمان آن فرا رسیده تا همچون حججی ها جهادگونه وارد میدان شویم و اخلاص را از همرزمان جهادی او بیاموزیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|