گروه خبری - اجتماعی
در آستانه سال جدید همچنان برخی از خانواده‌های زلزله‌زده کوهبنانی شب‌های سرد منطقه را در چادرهایی با کمترین امکانات سپری می‌کنند و صدای مظلومیت زلزله زدگان همچنان توسط برخی مسئولین و رسانه ها سانسور می شود.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به کمبود اعتبارات برای احیای قناتی در شهرستان خاتم گفت: دانشجویان جهادگر یزد از طریق مطالبه‌گری اداری درصدد احیای این قنات هستند.
مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی دانشجویی استان یزد با عنوان «جشنواره روشنای علم» برگزارشده و دانشجویان برتر بخش های مختلف موردتقدیر قرار گرفتند.
مدیر علمی بسیج دانشجویی یزد از برگزاری مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی دانشجویان استان با عنوان «جشنواره دانشجویی روشنای علم» در 26 بهمن‌ماه خبر داد.
بسیج دانشجویی پردیس شهیدان پاکنژاد دانشگاه فرهنگیان یزد از نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی جهت واکابی مطالبات معلمان طرح حمایتی و توضیح پیرامون اقدامات مجلس در این خصوص دعوت کرد.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یزد با اشاره به وضعیت بحرانی زلزله‌زدگان کوهبنان و لزوم توجه بیشتر به آن‌ها از جمع‌آوری کمک‌های مردمی در محل حسینیه گلشن یزد خبر داد.
باگذشت یک ماه از زلزله کوهبنان، بسیاری از مردم زلزله‌زده این منطقه هنوز سرمای استخوان سوز شب را در چادرها و با کمترین امکانات سپری می‌کنند و از بی‌تفاوتی مسئولین و رسانه‌ها گله‌مندند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|