گروه خبری - سیاسی
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی بر لزوم توجه به دعوت عملی جهت تاثیر گذاری بیشتر امر به معروف و نهی ازمنکر تاکید کرد.
فرمانده سپاه الغدیر استان از ناحیه بسیج دانشجویی یزد بازدید به عمل آورد.
اولین نشست از سلسه جلسات "اول راه" با محوریت ساز و کار فعالیت در حاشیه شهر و با موضوع بررسی رویکردهای مرسوم در برخورد با حاشیه نشینی شهری در ناحیه بسیج دانشجویی یزد برگزار شد.
تشکل های دانشجویی دانشگاه یزد از جمله بسیج دانشجویی، جامعه و انجمن اسلامی در محکومیت یاوه گویی های ترامپ بیانیه ای صادر کردند.
در ای جلسه دانشجویان با فعالیت های متنوع، برنامه ها و اهداف تشکل بسیج دانشجویی آشنا شدند.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ناکامی‌های آمریکا در اجرای نقشه‌هایش را دلیل یاوه‌گویی‌های ترامپ دانست و افزود: سخنان او باعث همدلی و اتحاد بیشتر کشور علیه استکبار شد.
دبیر اجرایی ستاد اربعین دانشگاهیان استان یزد از تدابیر ویژه این ستاد برای حضور حداکثری دانشجویان یزدی در حماسه اربعین حسینی خبر داد.
مسئول کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی یزد با اشاره به روشن شدن بدعهدی و فریبکاری دولت آمریکا برای همه، بر لزوم درس گیری دولتمردان از نتیجه برجام و مذاکره با آمریکا تأکید کرد.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان از برگزاری تجمع متمرکز دانشجویان استان در محکومیت اظهارات سخیف رئیس‌جمهور آمریکا بعد از نماز ظهر عصر روز دوشنبه در محل دانشگاه یزد خبر داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|