گروه خبری - سیاسی
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به افزایش استقبال دانشجویان استان از اردوهای راهیان نور، گفت: در آستانه سال جدید و درمجموع اعزام‌های صورت گرفته، حدود 2 هزار دانشجوی دانشگاه‌های استان به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.
اختتامیه نمایشگاه عکس اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی و با تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.
در آستانه سال جدید همچنان برخی از خانواده‌های زلزله‌زده کوهبنانی شب‌های سرد منطقه را در چادرهایی با کمترین امکانات سپری می‌کنند و صدای مظلومیت زلزله زدگان همچنان توسط برخی مسئولین و رسانه ها سانسور می شود.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور یزد اردوهای راهیان نور را فرصتی بی‌نظیر برای کسب معرفت و معنویت دانست و گفت: جوانان با حضور در این اردوها روحیه انقلابی و ایثار و شجاعت را در خود تقویت می‌کنند.
600 دانشجوی خواهر دانشگاه‌های استان یزد با بدرقه مسئولین دانشگاه و بسیج دانشجویی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از اجرای نمایش کمدی برجک 37 با مضمون دفاع مقدس در روزهای 15 و 16 اسفندماه خبر داد.
امام‌جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به جایگاه هنر در انتقال مفاهیم و ارزش‌ها افزود: هنر عامل هم‌افزایی و هم‌گرایی بین نیروهای انقلابی است و جبهه انقلاب اسلامی باید به این عرصه توجه داشته باشد.
دبیر اجرایی جشنواره ادبی هنری رویش با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره پایان کار رویش نیست، گفت: حمایت‌ها از دانشجویان هنرمند و مستعد و برگزاری دوره‌های توانمندسازی و آموزشی تداوم خواهد داشت.
مسئول بسیج هنرمندان استان یزد با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامي با كمبود هنرمند انقلابي روبرو هستيم، تصریح کرد: جشنواره رویش زمینه ای برای هم افزایی بیشتر بین بسیج دانشجویی و بسیج هنرمندان است.
در نشستی با حضور مسئولین بسیج دانشجویی، دانشگاهی و سپاه اردکان، "محمد فتاحی" تکریم و "سید روح الله مصطفوی" به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی اردکان معرفی شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|