گروه خبری - فرهنگی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد بر لزوم تبیین ضرورت استفاده و ماهیت و کارکردهای پیام‌رسان‌های داخلی برای جامعه، به‌خصوص قشر تأثیرگذار دانشجو تأکید کرد و افزود: حمایت و پشتیبانی از پیام‌رسان‌های داخلی باید موردتوجه جدی‌تری قرار بگیرد.
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اخلاص در عمل بارزترین ویژگی شهدا است، افزود: امروز نیز اگر بخواهیم همچون شهدا، زندگی خداپسندانه‌ای داشته باشیم، باید اخلاص و دوری از گناه را سرلوحه اعمال خود قرار دهیم.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کشور با تأکید بر اینکه ایجاد تحول اساسی در داخل کشور و شیوه‌های مدیریتی لازمه حل معضلات اقتصادی است، گفت: قشر دانشجو وظیفه مطالبه گری تخصصی و گفتمان سازی در این راستا را بر عهده‌دارد.
قائم‌مقام دفتر مطالعات فضای مجازی انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات باید به مطالبه عمومی تبدیل شود، گفت: امکانات و توانایی راه‌اندازی پیام‌رسان قدرتمند در کشور وجود دارد.
هم‌زمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و در حاشیه همایش هنر شیدایی، دفتر هنر و ادبیات بسیج دانشجویی استان یزد آغاز به کار کرد.
استاد دانشگاه شهید رجایی با اشاره به غفلت نسبت به آثار و نوشته‌های شهید آوینی، گفت: آثار به‌جامانده از این شهید ماهیت حقیقی جریان لیبرال و غرب‌زده امروز که در بخشی از دستگاه‌های اجرایی نفوذ کرده‌اند را معرفی می‌کند.
قائم‌مقام دفتر مطالعات فضای مجازی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مطالبات اصلی رهبری در خصوص فضای مجازی همچنان بدون پاسخ مانده است، بر ضرورت راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات و مقابله با سلطه دشمنان در این عرصه، تأکید کرد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به تداوم خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان یزد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، گفت: خدمات عمرانی اصلی‌ترین محور فعالیت این جهادگران است.
مدیر اردویی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به اعزام 350 دانشجوی یزدی به مشهد مقدس توسط قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان یزد در ایام نوروز، گفت: آستان قدس رضوی میزبان این اردوهای دانشجویی بود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|