گروه خبری - فرهنگی
اجتماع زائران اربعین یزدی به همکاری قرارگاه نور بسیج دانشجویی و هیئت های دانشجویی استان در دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی بر لزوم توجه به دعوت عملی جهت تاثیر گذاری بیشتر امر به معروف و نهی ازمنکر تاکید کرد.
امام جمعه تفت با اشاره به اهمیت مسئله استکبار ستیزی، این مهم را هدف قیام اباعبدالله الحسین (ع) دانست و بر لزوم توجه ویژه جامعه اسلامی به این مسئله تاکید کرد.
شامگاه یکشنبه، اجتماع زائران اربعین استان یزد در محل دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار می‌شود.
در ای جلسه دانشجویان با فعالیت های متنوع، برنامه ها و اهداف تشکل بسیج دانشجویی آشنا شدند.
در این اردو یک روزه که با استقبال دانشجویان جدیدالورود دانشگاه یزد همراه بود دانشجویان از بافت تاریخی یزد،مسجد جامع یزد،زندان اسکندر، موزه ی آب یزد،خانه کلاه دوز ها، خانه لاری ها، میدان و مسجد امیر چخماق بازدید کردند.
معاون فرهنگی دانشگاه یزد با اشاره به ضرورت تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی بین نسل جوان، گفت: هنر تنها راه بیان معنویت ارزش و اهداف شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به فعالیت‌های متنوع کنگره‌ی شهدا دانشجو استان از برگزاری بیش از 30 یادواره شهدا و ایجاد بانک اطلاعاتی شهدا دانشجو به‌عنوان اصلی‌ترین فعالیت‌های این مجموعه نام برد.
رئیس دانشگاه یزد بر لزوم استفاده از ابزارهای هنری و ادبی در راستای معرفی ارزش‌های انقلابی و اسلامی و انتقال فرهنگ مقاومت به نسل جوان کشور تأکید کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|