گروه خبری - کشاورزی
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان از تمدید مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره روشنای علم استان یزد تا پایان دی‌ماه خبر داد.
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد با تشریح ابعاد و برنامه‌های مختلف جشنواره ادبی هنری رویش، این جشنواره دانشجویی را فرصتی ویژه برای شناسایی دانشجویان مستعد و توانمندسازی آن‌ها دانست.
دبیر شورای دبیرخانه آزاداندیشی بسیج دانشجویی یزد در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی با اشاره به اهمیت کار محتوایی و ایجاد اتاق فکر در بین قشر دانشجویی از راه‌اندازی اندیشگاه‌های تفکر انقلاب اسلامی در دانشگاه‌های استان خبر داد.
دبیر شورای تبیین موتضع بسیج دانشجویی یزد به اهمیت بازخوانی و زنده نگه‌داشتن حماسه 9 دی اشاره کرد و اظهار داشت: برخی به دنبال آن هستند تا با فضاسازی‌های تصنعی مسئله فتنه 88 را از ذهن مردم پاک کنند تا بدهکاران دیروز در فتنه را به عنوان مدعی و طلبکار امروز به فضای سیاسی کشور تحمیل کنند.
دبیر شورای آزاداندیشی بسیج دانشجویی یزد با تأکید بر لزوم توجه بیشتر جامعه دانشگاهی به کرسی‌های آزاداندیشی به‌ضرورت پیشگامی دانشگاهیان در ارائه راهکار جهت حل معضلات کشور اشاره کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با انتقاد از بی تفاوتی برخی تشکلهای دانشجوی نسبت به رسالت های دانشجویی افزود: در حالی برخی گفتمان غرب را در دانشگاه‌ها ترویج می‌کنند، که مدعی پیروی از خط امام هستند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد با تأکید بر لزوم توجه دانشجویان به رشد مبانی معرفتی و دینی خود سیاست زدگی و پرداختن بیش‌ازحد به حواشی را از آفت‌های فعالیت‌های دانشجویی دانست.
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد گفت: 16 آذر ماه، روز استکبار ستیزی و روح حاکم بر آن روح مطالبه گری و ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار است.
فعال فرهنگی دانشگاه یزد با یادآوری رسالت‌های دانشجویان و نقش آن‌ها در پیشرفت کشور از بی‌هدفی و بی‌برنامه بودن به‌عنوان آفت‌های دوران دانشجویی نام برد.
دبیر جشنواره رویش از این جشنواره ادبی هنری به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها نام برد و افزود: این جشنواره دانشجویی گامی مؤثر در اعتلای فضای فرهنگی و هنری استان به شمارمی ورد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|