گروه خبری - کشاورزی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد بر لزوم تبیین ضرورت استفاده و ماهیت و کارکردهای پیام‌رسان‌های داخلی برای جامعه، به‌خصوص قشر تأثیرگذار دانشجو تأکید کرد و افزود: حمایت و پشتیبانی از پیام‌رسان‌های داخلی باید موردتوجه جدی‌تری قرار بگیرد.
مدیر راهبردی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به انجام بیش از 60 سخنرانی توسط دانشجویان بسیجی در نماز جمعه‌های استان یزد، گفت: سخنرانی‌های دانشجویان انقلابی در نماز جمعه‌های استان، در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت.
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور در دیدار با مسئول راهبردی بسیج دانشجویی یزد تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی را درگرو فرهنگ‌سازی در جامعه دانست و افزود: از طرفی اعتماد مردم به تولیدات داخلی نیز باید جلب شود.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در کشور با تأکید بر اینکه تحقق شعار سال با برگزاری همایش و صدور پیام و سخنرانی محقق نمی‌شود، تصریح کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی درگرو اقدام عملی و جدی همه اقشار و مسئولین است.
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با تأکید بر اینکه رونق اقتصادی کشور، استقلال ایران اسلامی را تضمین می‌کند و تعالی کشور را به دنبال دارد، افزود: پیشرفت اقتصادی درگرو اعتماد و حمایت جدی از توانمندی‌های داخلی است.
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت‌های متنوع دانشجویان جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله‌زده کوهبنان گفت: اردوهای جهادی در این مناطق در ایام نوروز نیز تداوم خواهد داشت.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور یزد اردوهای راهیان نور را فرصتی بی‌نظیر برای کسب معرفت و معنویت دانست و گفت: جوانان با حضور در این اردوها روحیه انقلابی و ایثار و شجاعت را در خود تقویت می‌کنند.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از اجرای نمایش کمدی برجک 37 با مضمون دفاع مقدس در روزهای 15 و 16 اسفندماه خبر داد.
داور بخش هنرهای نمایشی جشنواره ادبی هنری رویش با اشاره به ابعاد مختلف و برنامه‌های متنوع این جشنواره دانشجویی تصریح کرد: جشنواره رویش اقدامی مؤثر و اثربخش در تعالی فضای هنری و فرهنگی استان به شمار می‌رود.
زمان‌بندی برنامه‌های اکران آثار دانشجویی و برگزاری نمایشگاه آثار ارسال شده توسط دانشجویان دانشگاه های یزد به سومین جشنواره ادبی هنری رویش، در محل دانشگاه یزد؛ توسط دبیر اجرایی جشنواره اعلام شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|