گروه خبری - کشاورزی
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی یزد از برگزاری چهارمین دوره این کنگره در بهمن‌ماه سال جاری همراه با برنامه‌های جانبی فرهنگی و هنری خبر داد.
کارشناس مذهبی در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی با تأکید بر اینکه عاشورا شب قدر اهل ولایت است بر لزوم توجه جوانان به درس‌ها و آموزه‌های قیام اباعبدالله الحسین (ع) تأکید کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و هنر با اشاره به اینکه داشتن روحیه جهادی و انقلابی و کارآمدی همچنان حلقه مفقوده کابینه است افزود: کابینه معرفی شده توان تحقق وعده های انتخاباتی رئیس جمهور را ندارد.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور بابیان اینکه منصب مدیریتی در نظام اسلامی فرصت و امانتی برای خدمت است نه ثروت‌اندوزی افزود: امیدواریم مدیران نجومی بگیر و رفاه‌طلب در دولت جدید جایی نداشته باشند.
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی یزد با انتقاد از بی‌تفاوتی مسئولین در سامان‌دهی فضای مجازی گفت: متأسفانه وضعیت کنونی فضای مجازی کشور بحرانی است.
دانشجوی بسیجی عضو تیم قهرمان مسابقات لیگ جهانی رباتیک با اشاره به ضرورت حمایت مسئولین از نخبگان دانشگاهی کشور گفت: دانشجویانی که افتخارات جهانی کسب می‌کنند انتظار حمایت مسئولین استانی و کشوری را دارند ولی مسئولین فقط وعده حمایت و پشتیبانی می‌دهند.
مسئول آموزش بسیج دانشجویی استان با اشاره به حضور ۲۵۰ دانشجو استان یزد در دوره های تربیتی – تشکیلاتی طرح ولایت و شهید چمران بسیج دانشجویی افزود: هدف اصلی این دوره ها تربیت کادر طراز انقلاب اسلامی است.
دبیر قرارگاه جهادی شهید محمدخانی با بیان اینکه شرایط اقتصادی و کار در روستا ها باعث مهاجرت جوانان از روستا ها به شهرها می شود افزود:این موضوع مشکلات اجتماعی و اقتصادی جدی برای کشور به وجود خواهد آورد و استان یزد هم از این قضیه مستثنا نیست.
مدیریت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی یزد از اعزام حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های یزد به اردو های جهادی خبر داد و افزود: اجرای برنامه ها و طرح های اقتصاد مقاومتی، فعالیت های فرهنگی و آموزشی و خدمت رسانی در حوزه بهداشت و سلامت محور های اصلی برنامه های گروه های جهادی است.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد گفت: از دولت انتظار می رود با تجربه گرفتن از سال های گذشته دیپلماسی انقلابی را جایگزین دیپلماسی التماسی کند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >|