مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی:

بسیج دانشجویی تمام توان و ظرفیت خود را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بکار گرفته است

انگیزه خدمت شبانه روزی و ایثار دانشجویان رشته های علوم پزشکی در مقابله با ویروس کرونا یادآور فداکاری های دوران جبهه و جنگ است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی باحضور در میان دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: در اقدامی جهادی بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی طی عملیاتی با اکیپ های موتوری و خودرویی به ضدعفونی معابر و اماکن پرتردد شهر تبریز در مقابله با ویروس کرونا پرداختند.

محمدرضا سلطانزاده مسئول بسیج دانشجویی ناحیه استان با اعلام خبر تولید و توزیع محلول ضدعفونی در دانشگاه تبریز و تأمین مواد اولیه خط تولید این محصول با نقش آفرینی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز افزود: با اتحاد و یکپارچگی که میان تشکلهای دانشجویی بوجود آمده است بسیجیان دانشگاه های استان با تمام توان و ظرفیت بیش از ۵۰ گروه جهادی دانشجویی در عرصه مختلف برای مقابله با ویروس کرونا در استان فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به تولید ماسک توسط دانشگاه آزاد اسلامی تبریز ادامه داد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با بکارگیری افراد متخصص و داوطلب نقش بسزایی در مقابله با کاهش تهدیدات ویروس کرونا داشته است و آماده سازی و سازماندهی ۲۵ گروه جهادی برای تولید ماسک از جمله سایر اقدامات بسیج دانشجویی استان است که برای مقابله با کرونا به طور مستمر انجام می‌گیرد.

سلطانزاده در پایان تصریح کرد: روزانه معابر و اماکن پرخطر توسط دانشجویان بسیجی ضد عفونی می‌شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار