بازدید اساتید بسیجی از قرارگاه شهید قاسمی

جمعی از اساتید بسیجی استان از کارگاه های تولیدی ماسک، دستکش قرارگاه دانشویی شهید دکتر قاسمی بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی اکبر شفیعی مسئول بسیج اساتید قم ضمن تقدیر و تشکر از جهادگران بسیج دانشجویی گفت: این تلاش‌های امروز جوانان در خط مبارزه با ویروس منحوس کرونا یادآور صحنه ها‌ی رشادت و ایثار و فداکاری مردم بالاخص جوانان در صدر انقلاب و دوران ۸ سال دفاع مقدس در پشت جبهه‌ها است که بر اساس نیاز لباس رزمندگان را تولید و یا تعمیر می‌کردند.


وی همچنین افزود: ویروس کرونا ببر کاغذی غرب را به جالش کشاند و خیلی از کشور‌های به اصطلاح پیشرفته را زمین گیر کرد،اما جمهوری اسلامی ایران علی رقم تحریم‌های ظالمانه در این ابتلا با همت جوانان مومن انقلابی و مردم ولایتمدار به کمک کادر درمانی و مردم آسیب دیده از این ویروس سر بلند بیرون آمدند.


مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده، اظهارداشت: امروز جهاد شما جوانان عزیز در سال جهش تولید علاوه بر لبیک به شعار سال رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، حاصل تربیت اسلامی و پایبندی به اصول انسانی است.


شفیعی اظهار داشت: ویروس منحوس کرونا به فضل الهی ازبین خواهد رفت، اما این خدمت شما، ایثار و فداکاری‌های شما در روز‌های سخت در کنار مردم در خاطره‌ها باقی خواهد ماند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار