در پی شهادت دانشمند هسته ای صورت گرفت؛

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام در پی شهادت دانشمند هسته ای دکتر فخری زاده

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام با محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان آوده است: ترور بزدلانه ‌ی دانشمند هسته ای و موشکی کشور، شهید محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی هرگز و ذره ای سر صداقت با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام با محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

« این نهضت باید زنده بماند و زنده ماندنش به این خونریزیهاست.
بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می کند.
بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود.
ما ازمرگ نمى ترسیم؛
و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید...»
حضرت امام خمینی(ره)

قریب به چهل سال است که کشور عزیزمان آماج حملات ددمنشانه ی عوامل استکبار و صهیونیسم جهانی و منافقین کور دل است. بیش از چهل سال است که دشمنان نظام اسلامی به صورت آشکار و پنهان با استفاده از حربه ناجوانمردانه ترور، سعی در از بین بردن نخبگان میهن عزیزمان برای متوقف ساختن حرکت و رشد شتابان علمی ومعنوی انقلاب دارند.

ترور بزدلانه ‌ی دانشمند هسته ای و موشکی کشور، شهید محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی هرگز و ذره ای سر صداقت با جمهوری اسلامی ایران را ندارد. این دانشمند سر افراز کشور، معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع بوده که امروز مورد ترور قرارگرفته و به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.
خون پاک این شهید والا مقام بار دیگر اثبات کرد که مذاکره با تمدن ضد انسانی غرب هیچ ثمره‌ای جز از دست رفتن سرمایه های انسانی کشور، خدشه دار شدن مرز های منافع ملی ایران اسلامی و لگدمال شدن عزت مردم کشور نداشته و در آینده هم نخواهد داشت؛ حال با برخواستن ندای مذاکره از مسئولین کشور باید خطاب به آنان بگوییم که: اگر فکر ارتکاب به چنین فعلی به ذهنتان خطور کند باید پاسخگوی خشم مقدس امتی باشید که تار و پود شما را به آتش خواهند کشید! نظام سلطه دیگر چه جنایتی را باید در حق این ملت روا بدارد تا جهل بی انتهای شما به پایان برسد و پنجه های چدنی بیرون آمده از زیر دستکش مخملی را ببینید؟!
 در انتها، ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان ایلام،چند نکته حائز اهمیت را اعلام می داریم:
سازمان انرژی اتمی ایران باید در برابر اقدامات مشکوک آژانس انرژی اتمی خصوصا بازدید بازرسان(جاسوسان تعلیم دیده ی استکبار) از کلیه ی مراکز علمی،تحقیقاتی، صنعتی و... ایستادگی کرده و همکاری های خود را با نهاد وابسته به آمریکا قطع نماید.
 وزارت امور خارجه و در رأس آن شخص وزیر از بیان مجدد آمادگی مذاکره( با آمریکا یا ایادی اروپایی آن) دست بر داشته و مواضع مشکوک خود، که از سر جهل یا خیانت است را تغییر دهند.
شورای عالی امنیت ملی، سریعا وقوع این حادثه را ریشه یابی کرده و با شناسایی و معرفی مسببین آن که قطعا وابسته به رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکارند مقدمات انتقام خون شهید والا مقام را فراهم آورد.
 خلأ های امنیتی محافظت از شخصیت های برجسته و تاثیر گذار نظام باید برطرف گردد تا راه بر تکرار چنین حوادث هولناکی بسته شود.
 مجلس شورای اسلامی و قوه ی قضاییه با ورود به مسائل حوزه ی هسته ای و روابط دیپلماتیک در چهارچوب وظایف و اختیارات، کم کاری سال ها مدیریت دولتی غربزده را در این عرصه ها جبران کنند.
بار دیگر این فقدان بزرگ را خدمت ملت صبور ایران و پیشگاه ولی امر مسلمین تسلیت می گوییم و ضمن پیگری مجدانه برای انجام اقدامات فوق، انتقام سخت و درخورآن شهید والا مقام را خواستاریم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار