در پی شهادت دانشمند هسته ای صورت گرفت؛

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای دکتر فخری زاده

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای دکتر فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با محکوم کردن ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان شهید دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

سم الله الرحمن الرحیم

وَسَیَعْلَمُ  الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ

 "و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند."

بار دیگر چهره ی شیطانی ظالمان آشکار شد،همان کسانی که دست خود را به خون سردارمان آغشته کردند و با گذشت یک سال از آن جنایت با طراحی نقشه های شومشان آشکارا تیغ ترور را به سمت دانشمندمان کشیده اند غافل از اینکه این ملت با همین شهادت ها راه سعادت را پیموده است و بر این طریق مصرانه گام بر می دارد.

باید دانست حرص و ولع دشمنان در به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای ما بیانگر این است که راه پیشرفت و سعادت ما در جهاد علمی توام با مقاومت در برابر زیاده خواهی های کسانی است که با فکر واهی خود سعی در از پای نشستن دانشمندان و آیندگان ما دارند،اما کور خوانده اند.

آنان باید بدانند با ترور این شهید عزیز تنها چهره ی واقعی خود را رسوا کرده اند و این اقدامات هیچگونه تاثیری در عزم و اراده ی دانشمندان ما در پیشبرد اهداف علمی و توسعه ی فناوری کشور نخواهد داشت چرا که تحت عنایات خاص امام عصر(عج) و فرماندهی رهبر فرزانه افتخار آفرینی خواهند کرد و توطئه کوردلان هرگز نخواهد توانست آن ها را از این مسیر باز دارد و با ایمانی مستحکم تر بر این مسیر مداومت می ورزند ان شاء الله.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار