مرکز تحقیقات حقوق، زنان و خانواده بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گشایش یافت نخستین مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی در استان سمنان با نام مرکز تحقیقات حقوق، زنان و خانواده در دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گشایش یافت.

در طی مراسمی:
مرکز تحقیقات حقوق، زنان و خانواده بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گشایش یافت
نخستین مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی در استان سمنان با نام مرکز تحقیقات حقوق، زنان و خانواده در دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گشایش یافت.
به همت بسیج دانشجویی استان سمنان
جلسه ستاد دانشجویی بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی برگزار گردید
اولین جلسه ستاد بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان:
۱۶ آذر مبدأ جنبش دانشجویی و روزی است که حیات جنبش دانشجویی آغاز شد
مسؤول بسیج دانشجویی استان سمنان توزیع یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی در قالب رزمایش همدلی و ایجاد نخستین مرکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی با موضوع زن و خانواده در دانشگاه آزاد دامغان را از اقدامات بسیج دانشجویی در استان دانست.
تجمع دانشجویان بسیجی شهرستان شاهرود در محکومیت ترور داشهید فخری زاده
جمعی از دانشجویان بسیجی و انقلابی دانشگاه‌های شهرستان شاهرود با تجمع مقابل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، ترور شهید فخری زاده را محکوم کردند.
تجمع دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان در محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده
دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان در محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری زاده در مقابل دفتر نماینده مجلس این شهر تجمع کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجوئی استان سمنان:
آمریکا حامی، اسرائیل مجری و عربستان منبع تامین مالی ترور شهید فخری زاده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجوئی سمنان، ضمن تسلیت شهادت دانشمند هسته ای شهید فخری زاده، گفت: آمریکا، حامی این اقدام، اسرائیل مجری آن و عربستان، منبع تامین مالی این اقدام وحشیانه هستند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود:
این ترور ناجوانمردانه که در آستانه حاکم شدن دوستان 30 ساله بعضی آقایان! در آمریکا انجام شد، در پی زمینه سازی برای مذاکرات می باشد
این ترور که در آستانه حاکم شدن دوستان 30 ساله بعضی آقایان! در آمریکا انجام شد، در پی زمینه سازی برای مذاکرات وکشاندن پای دولت به میز مذاکره باشد در حالی که خون این شهید عزیز هنوز بر زمین خشک نشده است عده ای در داخل کشور سعی دارند حساب آمریکای جنایتکار را در این ترور از رژیم صهیونیستی جدا کنند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان دامغان:
کجایند سردمداران FATF که ببینند ما قربانی تروریسم همان کشورهایی هستیم که به اسم مبارزه با تروریسم، ما را از ابتدایی ترین حق خود که دفاع می باشد، محروم می کنند؟!
کجایند سردمداران آژانس بین المللی هسته ای که ببینند همان کشورهای دارای بمب هسته ای، دانشمندان ما را در کشورمان ترور می کنند و نگران صلح جهانی هستند؟؟! دستان خون آلود صهیونیسم از پشت پرده ی تمام سازمان های جهانی پیداست. عجب دنیای وارونه ای!!
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان:
جامعه دانشجویی تا محقق شدن کامل عمل گرایی زود از سمت مسئولین در گرفتن انتقام سخت کوتاه نخواهد آمد
ترور بزدلانه و وقیحانه دانشمند هسته ای و موشکی کشور، شهید محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی هرگز و ذره ای سر صداقت با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
اخبار بیشتر

یادداشت
یادداشت/ محمد مهدی زنده دلی:

گزارش دیوان محاسبات به زبان ساده

یادداشت دانشجویی/محمد مهدی زنده دلی

چرا انتخابات مجلس مهم است؟

محمدمهدی زنده دلی/ یادداشت دانشجویی

کولبر‌ها قاچاقچی نیستند، قربانی‌اند!

شکیلا اسماعیلی/ یادداشت دانشجویی:

از درباره علی تا شبی که ماه کامل شد

طاها فکوری/یادداشت دانشجویی:

اگر رهبری از دولت حمایت نمیکردند

آخرین اخبار