مردم از تبعیض ها ناراضی اند / آن روزی که درد مردم را نفهمیدید از خط انقلاب فاصله گرفتید مردم انتظار دارند که مسئولین را در بین خودشان ببینند/ اینبار مردم و جنبش دانشجویی هوشیار انتخاب خواهند کرد تا دیگر نماینده ای دست اندازی به بیت المال نکند./ مسئولان از مطالبات دانشجویان دلخور نشوند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه
مردم از تبعیض ها ناراضی اند / آن روزی که درد مردم را نفهمیدید از خط انقلاب فاصله گرفتید
مردم انتظار دارند که مسئولین را در بین خودشان ببینند/ اینبار مردم و جنبش دانشجویی هوشیار انتخاب خواهند کرد تا دیگر نماینده ای دست اندازی به بیت المال نکند./ مسئولان از مطالبات دانشجویان دلخور نشوند.
نامه سرگشاده ۷ تشکل دانشجویی استان زنجان به استاندار
صدای ما را به گوش رئیس دولتی که ناتوان از صحبت با مردم است برسانید
یازدهمین دوره آموزشی تشکیلاتی خط امام آغاز شد
یازدهمین دوره آموزشی _ تشکیلاتی خط امام بسیج دانشجویی استان زنجان با شرکت بیش از 130 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان آغاز به کار کرد.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:
امام خمینی(ره) با هیچ رهبر سیاسی قابل مقایسه نیست/ دفاع از آرمان های انقلاب و امام (ره) یکی از وظایف دانشجویان خط امام است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان به نقل از مقام معظم رهبری گفت: امام خمینی (ره) با هیچ رهبر سیاسی در دنیا قابل مقایسه نیست.
نمایندگان متهم به جای تعلیق، نطق میان دستور می‌کنند/ قوه قضائیه باید سردمدار تحقق عدالت باشد
نمایندگانی که متهم به اخلال در بازار خودرو و در واقع متهم به ایجاد یک معضل بزرگ ملی هستند، در جلسات مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و نطق میان دستور هم می‌کنند و به جای اینکه به طور موقتی از کار تعلیق شده و سریعا به اتهامات آن‌ها رسیدگی شود در خانه ملت مشغول تصمیم‌گیری برای آینده من و شما و ملت هستند.
نماینده ولی فقیه در جمع دانشجویان و مسئولین بسیج دانشجویی استان زنجان:
لازمه دفع فتنه دشمن شناسی و اقدام به موقع است/ موافق سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه هستم/ دم خروس سران و حامیان فتنه در سال 88 بیرون زد
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: از دیدگاه مقام معظم رهبری لازمه دفع فتنه دشمن شناسی،بصیرت ،دوست شناسی و اقدام به موقع است.
بزرگداشت حافظ یا کنسرت، مسئله این است؟
ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از تشکل‌های سیاسی دانشگاه زنجان به منظور بزرگداشت حافظ اقدام به برگزاری مراسمی کرد که اطلاعیه‌هایش با این مضمون منتشر شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه
اگر مسئولان در حل برخی از مشکلات دست شان بسته است حداقل انتظار می رود که با مردم همراهی کنند/ماهیت جنبش دانشجویی ماهیت استکبارستیزانه است
مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان به تبیین نقش و رسالت های بسیج دانشجویی پرداخت
16آذر یادآور روحیه استکبار ستیزی؛ آزادی خواهی؛ حق طلبی و عدالتخواهی قشر دانشجو است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صوفی رازی گفت : 16آذر یادآور روحیه استکبار ستیزی؛ آزادی خواهی؛ حق طلبی و عدالتخواهی قشر دانشجو است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار